Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

Česká Velká říjnová Revoluce2017.cz - k stému výročí Velké říjnové revoluce roku 1917

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

 Genocida národa

Domů
Jak změnit režim
Porovnání ideologií
Genocida národa
Důkazy a fakta
Málo známé zprávy
Kontakt a odkazy

 

doporučujeme:

 

 

Genocida našeho národa – likvidace Čechů do roku 2040?

Jak dlouho si to ještě necháme líbit? Na Islandu, při velké demonstraci, se policie přidala k demonstrantům a společně svrhli vlastizrádnou vládu. Jestli je vláda vlastizrádná, neměla by skončit již letos? Máme více času? V USA si zvolili vlasteneckého Trumpa. V Rusku, po tom, co se vlastenec Putin dostal do čela vlády, disponibilní příjem Rusů se rychle zdvojnásobil. Předtím všichni lhali, že něco takového absolutně není možné, jako o tom lžou u nás. Není čas na změnu? Na rychlou změnu? Je možné, že v ČR proběhne Velká říjnová revoluce, sto let po Velké říjnové revoluci v Rusku? Nebo jsem úplně vedle a mám bludy i o tom, že náš národ spěje k záhubě?

    

V roce 2040, tedy za 1 generaci, budou všechny české děti autistické, ale ne jako Rain Man, protože většina z nich bude retardovaných. Navíc budou všechny ochrnuté či jinak poškozené obrnou, budou mít další nemoci a genetická poškození. Přidejme to, že k nám jistě povolí imigraci černochů z Afriky, nebo se Němci zbaví svých přistěhovalců tak jak se po 89. roce zbavili Vietnamců a my jsme si je sem všechny vzali. V Africe je průměrné IQ v hodnotě retardace, v některých zemích je průměr i 69, je tam rozšířen islám, AIDS, jiné pohlavní nemoci a je možné, že velké procento černochů si k nám pozve 4 manželky a s každou bude mít 8 dětí a budou k nám imigrovat i celé jejich rozsáhlé rodiny. Většinou budou na dávkách a někteří či mnozí budou chtít obřezávat a znásilňovat naše holky. Typická česká rodina bude mít retardované, ochrnuté autistické hnědé děti, často i znásilněné. Mnohé naše holky budou bez poštěváčků, zahalené v burkách. Většina lidí nebude schopna zastávat řádné zaměstnání. Ti co budou pracovat, budou mít ohromné odvody, protože většina národa bude na sociálních dávkách. Jak jsem došel k těmto číslům? V roce 1985 bylo v USA jedno autistické dítě z 2.500. V roce 2012 jedno z 50. U nás se po listopadu autismus navyšuje podobně, úměrně se spotřebou pesticidu Roundup, především Babišovým Agrofertem. Obrna byla u nás za socialismu vymícená. Vrátila se opět po listopadu. V roce 2000 již bylo v ČR 33.000 nakažených dětí, v roce 2010 se ta cifra vyšplhala na 99.000.

Přidejme k tomu GMO, chemtrails, svět po zuby ozbrojen, což v dějinách lidstva vždy znamenalo válku, to, že u nás Babišův ministr obrany, nevoják, béčkový herec Stropnický zavedl brannou povinnost i pro 60 leté babičky, to, že naše ekonomika odpovídá 2x vyšší minimální mzdě… Asi si nemůžeme zvykat na vyšší, když náš národ plánují zamořit africkými imigranty a my je budeme živit. Přidejme k tomu exekuce jako nikde na světě, imunita vlastizrádných politiků jako nikde ve světě, maximální korupci, justiční mafii…

Tohle všechno je můj osobní názor. Možná se maximálně pletu a život v ČR a budoucí perspektiva jsou opravdu celkem růžové, jak nám to malují politici a média. Udělejte si vlastní úsudek.

 

Statistiky autismu, dětské obrny a odhady jak to bude pokračovat

rok

počet dětí na jednoho autistu

počet dětí napadených obrnou

2000

300

33.000

2005

160

 

2010

100

99.000

2015

35

 

2020

17

300.000

2025

8

 

2030

4

1.000.000

2035

2

 

2040

1

3.000.000

 

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/richard-herrmann-ockovani-vakciny-jako-marketing-pro-suv

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/zdravi/2214-opatrna-minivzpoura-ustavniho-soudu-lzi-o-ockovani-odhaleny-injekce-proti-cernemu-kasli-vymyceni-obrny-mytus-boj-za-obcanske-svobody-teprve-zacina.htm

 

Naše těla jsou zamořena pesticidem Roundup

60% Čechů má Roundup v buňkách. V Bulharsku to je 10%. Statistika jak se vyvíjí autismus a užívání pesticidu Roundup, u nás nejvíce Babišovým Agrofertem:

http://www.margit.cz/roundup-ohrozuje/

 

Likvidace Slovanů?

Polistopadové vakcíny, které jsou k nám importované ze západu, a očkování, které je u nás povinné, mohou mimo jiné způsobit autismus. V západoevropských státech očkování povinné není. Proč jsou naše děti očkovány vakcínami spojovanými s autismem, když u nás byly choroby, proti kterým nás očkují vymíceny?

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/richard-herrmann-ockovani-vakciny-jako-marketing-pro-suv

 

 

 

 

Text napsal Josef Toman, konspirační teoretik

www.JosefToman.cz

 

 

 

 

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

Domů Jak změnit režim Porovnání ideologií Genocida národa Důkazy a fakta Málo známé zprávy Kontakt a odkazy
 

Copyright © 2016-2017 www.revoluce2017.cz Dokud nebudou stránky dokončeny, prosím berte raději vše co je uvedeno jako podezření na ověřte fakta. Nepropagujeme násilí, pouze konstatujeme náš teoretický pohled na věc a varujeme vládu, že něco takového by se teoreticky mohlo odehrát, proto by měla, jako prevenci, vést pronárodní politiku.