Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

Česká Velká říjnová Revoluce2017.cz - k stému výročí Velké říjnové revoluce roku 1917

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

 Málo známé zprávy

Domů
Jak změnit režim
Porovnání ideologií
Genocida národa
Důkazy a fakta
Málo známé zprávy
Kontakt a odkazy

 

doporučujeme:

 

 

Málo známé zprávy, které tradiční média obyčejně ignorují

 

Nejedná se o nejnovější zprávy, přesto jsou zajímavé. Některé jsou staršího data a dokazují, jak tito lidé časem otočili. O některých zprávách uvádí, že nejsou pravdivé. Googlujte pro více informací.

Poznámka. Po zveřejnění zde, některé z těchto informací z internetu zmizely a museli jsme tuto stránku obnovit ze zálohovaných souborů.

 

 

Andrej Babiš

je schopný polistopadový podnikatel a populární politik. Původem Slovák, je jedním z nejbohatších českých občanů. Snaží se potírat korupci a daňové podvody, např. tím, že jako ministr financí zavedl elektronické pokladny. Založil hnutí ANO, které se po několika letech stalo nejpopulárnějším politickým subjektem v ČR. Tím, jak narůstala Babišova popularita také narůstaly útoky proti němu pravděpodobně nejvíce od těch, kterým jeho hnutí ubíralo hlasy a politickou sílu. Na internetu ale najdete i následující informace:

 

 

Miloš Zeman

je schopný populární polistopadový politik. Je to první český prezident zvolený v přímých volbách. Po listopadu vedl Prognostický ústav, z něhož vzešla řada českých politiků, včetně prezidenta Václava Klause. Později byl předsedou vlády za ČSSD. Mafián Mrázek o něm uvedl, že na rozdíl od jiných nebere úplatky. Pomáhá chránit naše občany před imigrantskou vlnou. Je proti sankcím proti Rusku a proti pro imigrační politice EU. Je kontroversní, svůj a velké množství lidí ho podporuje.  Na internetu ale najdete i následující informace:

 

 

Tomio Okamura

je schopný populární polistopadový politik. Jeho matka je Češka, otec Japonec. Okamura je úspěšný podnikatel, který podniká v pohostinství a v cestovním ruchu. Je známý svým bojem za schválení zákona o referendu a o odvolatelnosti politiků. Je proti imigraci, proti Islámu, proti islámskému právu Sharia... Mnoho lidí ho považuje za jakéhokoli spasitele našeho národa, protože nikdo není tak viditelný jako on ve svém boji za národní zájmy. Nevadí mu komunisté, spolupráce s Ruskem, je Euro a Nato skeptik. Na internetu ale najdete i následující informace:

 

 

 

Josef Toman

je zkušený manažer a stratég. Od roku 69 žil v USA, kde pokračoval ve vysokoškolských studiích. Později vedl projekty v oblasti energetiky na dvou nejvýznamnějších univerzitách v jižní Kalifornii, pro které také pracoval jako poradce. Byl aktivní proti Monsantu, proti kterému v USA vedl soudní spor. Byl velmi aktivní i proti americkému radaru, kdy vypracoval předběžnou studii o tom, jak by nás prezence radaru mohla poškodit v případě válečného konfliktu materiálně a v počtu ztracených životů. Vypracoval koncept blaha, kde ukázal, že jiné faktory než peníze jsou především zodpovědné za kvalitu života. V ČR vedl pobočku americké vysoké školy, která se zaměřovala na ekonomické vzdělání. Poukázal na to, že hlavně kvůli tunelům, které jsou přibližně stejně velké jako státní rozpočet, máme poloviční platy a důchody a vypracoval strategii jak to rychle napravit. Je pro vystoupení z EU a NATO. Je proti imigraci a náboženským praktikám, která porušují lidská práva, především pak žen a dětí. Chce anulovat nelegitimní privatizace, restituce a exekuce. Je pro zavedení soudů malých pohledávek a pro bankrotní zákony jako v USA, které by sice částečně znepřístupnily bankovní úvěry, ale prakticky by eliminovaly exekuce. Propaguje koncept zdanění dle škodlivosti a dotací dle prospěšnosti. Stát ho považuje za nepřítele a na základě falešných, policií fabrikovaných důkazů, vedl proti němu rozsáhlé trestní řízení a později i stíhání pro zločiny proti státu. Byly na něho nasazeny volavky a šířeny o něm lži. Média o něm prakticky 100% mlčí. Proto mu zde věnujeme trochu více místa. Jeden z jeho citátů je, že čím větší prostor dávají média politikovi, tím to je více jejich člověk, i když se na venek jeví úplně jinak. Na internetu ale najdete i následující informace:

 

Hnutí ANO

je nejpopulárnější politické strana, ke které se mnozí obracejí s nadějí, že právě ona může nastartovat kvalitnější život v ČR. Na internetu ale najdete i následující informace:

 

 

 

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

Domů Jak změnit režim Porovnání ideologií Genocida národa Důkazy a fakta Málo známé zprávy Kontakt a odkazy
 

Copyright © 2016-2017 www.revoluce2017.cz Dokud nebudou stránky dokončeny, prosím berte raději vše co je uvedeno jako podezření na ověřte fakta. Nepropagujeme násilí, pouze konstatujeme náš teoretický pohled na věc a varujeme vládu, že něco takového by se teoreticky mohlo odehrát, proto by měla, jako prevenci, vést pronárodní politiku.