Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

Česká Velká říjnová Revoluce2017.cz - k stému výročí Velké říjnové revoluce roku 1917

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

 Jak změnit režim

Domů
Jak změnit režim
Porovnání ideologií
Genocida národa
Důkazy a fakta
Málo známé zprávy
Kontakt a odkazy

 

doporučujeme:

 

 

Je možné nahradit vlastizrádný  režim vlasteneckým? Jak?

  1. K moci se dostanou lidi jako Okamura a jeho strana SPD. Spokojenost národa vzroste hodně, ale ekonomická situace se příliš nezmění. Platy a důchody se po změně režimu navýší o 0%. Možnost uskutečnění takovéto změny režimu je 0%. Je to proto, že nemají šanci ne jen dostat ústavní většinu, ale ani ne většinu, navíc je strana jistě prošpekovaná kdo ví kým, podobně jako Bártova strana Věci veřejné, před tím, než se od ní odtrhl Úsvit.
  2. Nejprve proběhne velká demonstrace a policie se postaví na stranu demonstrantů a svrhne vládu a nastolí vládu vlasteneckou jako SPD. Tohle se stalo na Islandu. Platy a důchody se navýší o 0%. Možnost uskutečnění takovéto změny režimu je 20%.
  3. Policie a armáda budou mít slíbeny, po změně režimu, dvojnásobné platy. To není problém, protože celkem ty platy dělají přibližně 21 miliard ročně pro policisty a 12 miliard pro vojáky. Přidejme k tomu tajné služby, atd. a bude to pod 40 miliard ročně, což jsou asi 3% státního rozpočtu a méně než 1% HDP, neboli polovina toho, co od nás ročně vyžaduje NATO. Politici na to budou připraveni. Jestli se to povede, budou mít připravené únikové cesty pryč z republiky a peníze mají ulité mimo republiku již dávno. Platy a důchody se po změně režimu navýší o 0%. Možnost uskutečnění takovéto změny režimu je 80%.
  4. Politikům bude udělena amnestie. Stejně by utekli. Platy a důchody se po změně režimu navýší o 0%. Možnost uskutečnění takovéto změny režimu je 90%.
  5. Navíc po změně režimu bude vládnout iniciativa jako 25000.cz. Platy a důchody se po změně režimu navýší o 100% především tím, že se zavřou tunely, které jsou současně přibližně stejně velké jako státní rozpočet. Možnost uskutečnění takovéto změny režimu je 90%.
  6. V den demonstrace proběhne generální stávka, které se zúčastní i policie. Po změně režimu policistům a vojákům navýšíme platy 3x. To bude dělat asi 60 miliard ročně. Jelikož jenom tunel odlivu peněz do zahraničí je 400 miliard, a ten budeme zavírat, tato částka celkem nic neznamená. V tomto případě budeme moci počítat i s tím, že armáda a policie zadrží politiky, kteří by chtěli utíkat ze země a budou potom spravedlivě souzeni, velmi tvrdě, dopustili-li se vlastizrady. Platy a důchody se po změně režimu navýší o 100%. Možnost uskutečnění takovéto změny režimu je 100%. Navýšení platů policistům a vojákům nebude zátěží pro ekonomiku, protože platy a důchody se po zavření tunelů a tím, že se povede pronárodní politika, stejně brzy zdvojnásobí u zbytku obyvatelstva.

Nic z toho nepropagujeme, pouze konstatujeme náš teoretický pohled na věc a varujeme vládu, že něco takového by se mohlo odehrát, proto by měla, jako prevenci, vést pronárodní politiku.

Více info na www.25000.cz 

 

Text napsal Josef Toman, konspirační teoretik

www.JosefToman.cz 

 

 

 

 

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

Domů Jak změnit režim Porovnání ideologií Genocida národa Důkazy a fakta Málo známé zprávy Kontakt a odkazy
 

Copyright © 2016-2017 www.revoluce2017.cz Dokud nebudou stránky dokončeny, prosím berte raději vše co je uvedeno jako podezření na ověřte fakta. Nepropagujeme násilí, pouze konstatujeme náš teoretický pohled na věc a varujeme vládu, že něco takového by se teoreticky mohlo odehrát, proto by měla, jako prevenci, vést pronárodní politiku.